KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12007220
nr 1200 7220
otydligt signerad, Kvinna på väg. Olja på duk, 30x41
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:59:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr